Apie mus

„Chemical Guys“ yra visame pasaulyje žinoma aukščiausios kokybės automobilių priežiūros produktų, automobilių plovimo priedų, poliravimo padų ir mašinėliu gamintoja. Mūsų komandos bendra patirtis leido mums geriau suprasti pramonės šakų norus ir nepaprastai padėjo mums gerai suvokti klientų poreikius.

„Chemical Guys“ buvo įkurta siekiant aprūpinti bendruomenę, įmones, verslo specialistus, klientus, auto entuziastus ir draugus aukščiausios kokybės automobilių priežiūros priemonėmis už bet kokią kainą. Per daugelį metų mes stengėmės teikti savo klientams išskirtinai efektyvias automobilių priežiūros priemones, priedus ir žinias. Kiekvienas iš mūsų „Chemical Guys“ yra įsipareigojęs tarnauti savo klientams ir bendruomenėms vienodai, laikydamasis aukščiausių paslaugų standartų.

„Chemical Guys“ didžiuojasi, kad yra daugumos gamyklų, prekybos atstovų, “detailing” užsiimančių žmonių, automobilių priežiūros profesionalų ir automobilių plovyklų pasirinkimas visame pasaulyje. Derindami savo didelius gamybos, plėtros ir inovacijų gebėjimus su aistra žinioms, mūsų švietimo platforma, vadinama „Smart Detailing University“, padeda šviesti ir tobulinti automobilių priežiūros entuziastų ir verslo savininkų žinias visame pasaulyje.

Mūsų įmonė yra oficiali „Chemical Guys“ atstovė Lietuvoje.